KONST / Litografier / Färglitografi 9018438
nr 901 8438
Färglitografi
Sigvard bernadott, 114/150, signerad. -84, motivet: 31x20
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:12:36
100 kr
150 kr